Categories: Karmy psie

Chowanie szczeniaków – jaką dobrać żywność dla małego psa?

Karmy dla juniorów – oferta marki Pedigree
Firma Pedigree od lat trudni się produkcją żywności dla piesków. Razem z wymaganiami konsumentów w ich propozycji można zlokalizować karmy dla dojrzałych piesków, zaś dodatkowo i takie dopasowane dla szczeniąt. Jest to wyjątkowo istotne dlatego, że zapotrzebowanie na składniki żywieniowe szczeniąt i piesków dojrzałych wyraźnie się rozmaici. Więc z czego komponuje się karmy Pedigree dla juniorów? Jakie mikroskładniki odżywcze daje? W owym wpisie postaramy się odpowiedzieć na niniejsze zagadnienia i dodatkowo opisać ofertę marki Pedigree.
Z myślą o szczeniętach firma Pedigree stworzyła dwa rodzaje żywności: karmy suche plus karmy mokre. Jeśli chodzi o owe główne w ofercie firmy odkryjemy 4 typy karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla każdych odmian czworonogów i 3 typy żywności dane dla piesków ras małych wielkich i także średnich: karma Pedigree z kurczakiem i ryżem. Jakakolwiek sucha karma Pedigree została wymyślona przez szereg kompetentnych specjalistów z myślą o tym, żeby zagwarantować szczeniętom najodpowiedniejszy wzrost. W składzie karmy odnajdziemy przede wszystkim mięsko z kurczaka plus ryż, które są znakomite dla łagodnych żołądków małych psów. Dodatkowo karmy Pedigree junior wzbogacona jest o skład witamin oraz minerałów w takiej ilości jaka jest konieczna szczeniętom w okresie silnego przyrostu. Obok atutów odżywczych warto również wspomnieć o atutach smakowych. Produkty o smaku kurczaka są jednymi z ochoczo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest wyjątkowo prosty. Obejmuje zboża, ogromną ilość mięska (26%), oleje i także tłuszcze plus substancje mineralne. Wespół z suchą karmą Pedigree dajesz swojemu szczeniakowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód tudzież cynk.
kup swojemu psu dobrą karmę dla psa https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Prócz karmy suchej firma świadczy także mokry pokarm Pedigree junior. W ofercie są dwa warianty: mokra karma Pedigree junior w puszce (o smaku kurczaka w galaretce oraz cielęciny w galaretce) i mokra karma Pedigree Junior w saszetce (o smaku kurczaka z ryżem). Którekolwiek opakowanie (zatem zarówno pokarm Pedigree w puszce albo w torebce) zawiera aromatyczne mięsne kawałeczki skąpane w galaretce, która sprzyja przyswajanie składników odżywczych zawartych w karmie. Dzięki temu karma jest nie zaledwie smakowita, ale jeszcze odżywcza i niskokaloryczna. Mokra karma Pedigree Junior ma składniki odżywcze odpowiedzialne za solidne i także zdrowe kości (czyli wapń plus fosfor), wzmacniające odporność (witamina E i minerały) i wspomagające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy zdobyto dzięki wykorzystaniu lekkich mięs (cielęciny oraz kurczaka), ryżu oraz zanurzeniu całości w galaretce.
Podsumowując oferta firmy Pedigree w obrębie karm dla szczeniąt jest dość bogata, możemy w niej znaleźć również karmy mokre jak i suche (każdy rodzaj występuje w kilku smakach). Dodatkowo są to karmy wytworzone przez firmę, która jest na rynku od wielu lat i dodatkowo nadal rozwija swoje wyroby opierając się na na doświadczeniu swoim i znawców z którymi kooperuje. Dzięki temuż są więc to karmy znakomicie dopasowane do potrzeb intensywnie kształtujących się szczeniąt zarówno ze względu na walory odżywcze, jak także smakowe.